Rodzina · 11 maja 2021

Wyjątkowy słodki poczęstunek

Organizowanie uroczystości rodzinnych, to dla wielu osób ważny element życia. Każda rodzina tak jak i każdy człowiek ma swoje własne podejście do ważnych uroczystości związanych często z pokoleniową tradycją. Powodów do zaakcentowania ważnego wydarzenia jest wiele, może to być ślub połączony z weselem, rocznica tegoż wydarzenia, narodziny dziecka i jego chrzest, komunia, osiemnaste urodziny, zjazd rodzinny itp. Osoby organizujące tego typu uroczystości starają się, aby były one jak najlepiej przyjęte przez zaproszonych gości i zapamiętane przez nich na długo. Pomocnym elementem w osiągnięciu tego celu może być jakiś drobiazg, taki szczególny, który swoją nietypowością i niepowtarzalnością zapadnie w pamięć na długie lata. Tym rozwiązaniem może być drobiazg w postaci cukierków z zamieszczonym na nich zdjęciem, stanowiących drobny upominek dla każdego gościa.

Krówki ze zdjęciem co to jest?

To nic innego jak smaczny i znany przez prawie wszystkich Polaków cukierek o specyficznym słodkim smaku i w bardzo nietypowy sposób jak na cukierki zapakowany. I właśnie to zapakowanie czyli owijka cukierka jest istotnym elementem całości, stanowiącym zarazem bazę do zamieszczenia na nim napisu, rysunku czy też zdjęcia, adekwatnego do zaplanowanej uroczystości.
Na rynku producentów cukierków działają firmy proponujące różne niestandardowe rozwiązania związane z zapakowaniem swoich produktów. Krówka ze względu na swój kształt i sposób zapakowania, doskonale nadaje się do nietypowego zastosowania.
Mały papierek stanowiący owijkę każdej krówki może zostać udekorowany zdjęciem przekazanym przez zleceniodawcę.

Jakie zdjęcie wybrać?

Rozwiązań jest sporo i wszystkie one związane są z fantazją i wyobraźnią zleceniodawcy. Wiadomo, że każda okazja, którą pragnie się uświetnić personalizowaną krówką ze zdjęciem, wymaga dokonania odpowiedniego wyboru. Weselne krówki mogą mieć zdjęcie nowożeńców, to samo dotyczy krówek z przeznaczeniem na rocznice ślubu, czy dla starszych małżonków jubileuszową rocznicę. W doborze i dopasowaniu zdjęcia mogą być pomocne firmy wykonujące tego typu zlecenia. Na „okrągłe” rocznice urodzin dzieci można krówkę wyposażyć w zdjęcie milusińskiego itp. Zdjęcia mogą być poważne, śmieszne, zadumane, wzruszające, romantyczne itp. wszystko zależy od fantazji i inwencji zlecającej usługę osoby. Coraz częściej uroczystości typu chrzest czy komunia jest także dobrą okazją do wykorzystania tego drobnego elementu związanego z planowaną impreza okolicznościową.

Zamawiający wykonanie zdjęcia na owijce krówki ma do wyboru kilkanaście tak zwanych baz wyjściowych, stanowiących otoczkę każdego zdjęcia. Konsultanci przyjmujący zamówienie najczęściej wraz ze zleceniodawcą ustalają wszelkie szczegóły dotyczące zarówno zdjęcia jak i wszystkich pozostałych elementów owijki krówki. Każdy ma też zazwyczaj do wyboru rodzaj krówki i może go według swojego uznania wybrać. Mogą to być tak zwane krówki ciągutki, kruche, półkruche, słodkie, pachnące, wybór jest spory.

Słodka krówka zaopatrzona na swojej owijce w okolicznościowe zdjęcie, bez wątpienia jest bardzo dobry elementem uświetniającym każdą uroczystość. Sprawi ona przyjemność nie tylko dzieciom, ale także dorosłym i na długo pozostanie w pamięci ze względu na swoją nietypowość.