Różne · 25 listopada 2021

Pokój zagadek to znacznie więcej niż dobra zabawa

Poszukując idealnego, a także oryginalnego pomysłu na aktywne spędzenie wolnego czasu, zarówno w gronie bliskich znajomych, czy najbliższej rodziny warto stawiać na nieszablonowe pomysły, które prócz mile spędzonych wspólnie godzin zapewnią niezapomniane wrażenia na długi czas. Fenomenalnym rozwiązaniem, które spełnia wszystkie te warunki może być odwiedzenie lokalu, w jakim można zagrać w escape room. W Krakowie na przykład takich posiadających pokój zagadek mamy całkiem dużo.
za zamkniętymi drzwiami pokoju zagadek

Na mapie Krakowa jest wiele escape room-ów

Wiedziałeś o tym? Znasz przynajmniej część z nich? Kraków jako kulturalna stolica Polski oddaje do użytku co najmniej kilka naprawdę znakomitych centr niebanalnej rozrywki, czyli umożliwiających grę w escape room. Jest zatem w czym wybierać, co daje szansę znalezienia pokoju do gry w takiej scenerii, jaką lubimy i nam odpowiada.

Pokój zagadek to idealny sposób na spędzenie wolnych popołudni, czy wspólnych weekendów. Wspólne wykonywanie zadań oraz rozwiązywanie zagadek nie tylko przynosi masę satysfakcji, ale również zacieśnia więzi. Nie wspominając już, że uczy współpracy oraz logicznego myślenia i działania pod dużą presją czasu. Wszystkie te umiejętności mocno się przydają w dzisiejszym świecie.

Pokój zagadek w scenerii jaka Ci odpowiada

Krakowskie escape room-y zaoferować mogą mnogość scenariuszy, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno miłośnik grozy, jak i fan poszukiwaczy skarbów czy baśniowych scenariuszy poczuje się jak ryba w wodzie. Świadczą o tym chociażby pozytywne opinie niezliczonej ilości uczestników pokojów zagadek, którzy chwalą gry za ekscytujące, nieprzewidywalne scenariusze czy wymagające współpracy wielu uczestników zagadki.

Dlatego więc warto wybrać się na miasto i poznać wszystkie atrakcje, jakie oferuje konkretny pokój zagadek. Szukasz nietypowego? Sprawdź pokój zagadek w Lost Room Kraków gdzie nie tylko zagrasz w escape room, ale też skorzystasz z… baru. Tak, wszystko to w jednym miejscu, a w dodatku niemal obok Rynku Głównego. Czyż może być lepsze miejsce na zabawę w Krakowie?