Oprawy LED

Doskonałość światła LED całkowicie zrewolucjonizowała rynek oświetleniowy. Wysoka jakość światła, długotrwałość i niskie koszty eksploatacji zdecydowanie wyparły z rynku tradycyjne dotychczas metody.

Oprawy LED z powodzeniem są stosowane wszędzie tam, gdzie stawia się na nowoczesność, energooszczędność i ciekawy desing.  Wyróżniające się wyglądem i sposobem świecenia pasują przede wszystkim do podwieszanych sufitów, paneli świetlnych oraz mebli. Co istotne oprawa LED nie jest skomplikowana w montażu, co sprawia, że sięgają po nią osoby, które dotychczas nie decydowały się na zmianę oświetlenia wymagającego większej wiedzy na ten temat. Różnorodność kształtów i wymiarów to kolejne niekwestionowane atuty opraw ledowych. Specjalistyczne parametry o dużej rozpiętości pozwalają na dostosowanie oprawy led do dowolnego projektu.

oprawy LED

Nowoczesne oprawy LED wyróżniają się jasnym i bardzo intensywnym światłem, dzięki czemu zastępują dotychczasowe rozwiązania. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że pracują przy minimalnym zużyciu energii. Dla porównania oprawa led o mocy kilku watów zastępuje tradycyjną żarówkę energooszczędną o mocy kilkudziesięciu watów. Zastosowanie ledów w domu pozwala na istotne zmniejszenie rachunków za energię.

Reasumując, oprawy ledowe pozwalają na zminimalizowanie kosztów, nowoczesne oświetlenie i uzyskanie najlepszych i zdrowych dla naszych oczy efektów. Jasny strumień światła jest zbliżony do światła dziennego, a więc jest przyjazny dla naszego wzroku. Ze względu na swoją intensywność oprawy ledowe znajdują zastosowanie zarówno w biurach, halach jak i domach. Co warte podkreślenia, dzięki temu, że nie ulegają silnemu nagrzaniu są całkowicie bezpieczne dla instalacji sufitowych i nie powodują odkształceń.